Romet Boreas 1 (2021)
Strona główna » Rowery » Romet » Gravel - Szutrowe » Romet Boreas 1 (2021)

Autoryzowany Dealer

alt alt
alt alt

Producenci

Kontakt

Wygodne i szybkie płatności PayUWysyłamy InPost

Akceptujemy karty

Romet Boreas 1 (2021)Romet Boreas 1 (2021)Romet Boreas 1 (2021)
 • Romet Boreas 1 (2021)
 • Romet Boreas 1 (2021)
 • Romet Boreas 1 (2021)
 • Romet Boreas 1 (2021)

  Romet

  Dostępność: Prosimy o kontakt telefoniczny

  Czas wysyłki: Natychmiast / do 24 godzin

  Koszt wysyłki: od 40,00 zł

  Stan magazynowy:

  Stan produktu: Nowy

  Gwarancja: 2 lata

  Gwarancja na ramę : Dożywotnia ( sprawdź szczegóły )

  Waga: 10,6

  Rocznik: 2021

  Kolor ramy: cimnozielony-beż

  Kolor ramy: beżowo-brązowy

  Rozmiar Ramy: 52 / 54 / 56 / 58 cm

  Rozmiar ramy z powyższych
  Kolor ramy z powyższych

  Cena: 4 199,00 zł

  Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

  dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Dożywotnia gwarancja na ramę
  Koła, rama     700C / alu 6061 X-lite
  Rozmiar     52 cm / 54 cm / 56 cm / 58 cm
  Widelec     Carbon tapered
  Amortyzator tył    
  Napęd     10 biegów
  Manetki przód     dźwignia hamulca Sram Apex
  Manetki tył     Sram Apex 10 speed
  Przerzutka przód    
  Przerzutka tył     Sram Apex
  Mechanizm korbowy     Sram Apex 40T 170/175 mm
  Hamulec przód     Sram DB BB5R
  Hamulec tył     Sram DB BB5R
  Tarcza hamulcowa przód     Sram Centerline 160 mm
  Tarcza hamulcowa tył     Sram Centerline 160 mm
  Opony     Michelin Power Gravel 700×40C
  Obręcze     Ryde DP19
  Piasta przód     Novatec D481 aluminiowa
  Piasta tył     Novatec D482 aluminiowa
  Kaseta/wolnobieg     Sram CS PG1030 11-32T 10 speed
  Kierownica     Romet Gravel aluminiowa 420 mm FLARE
  Mostek kierownicy     Romet aluminiowy 90/100/110 mm
  Sztyca     Romet aluminiowa 27,2 mm 300/350/400 mm
  Siodło     Romet Gravel
  Pedały     FP-971 aluminiowe
  Lampa przód    
  Lampa tył    
  Waga     10,6 kg
   
   
  alt

  PROGRAM DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA RAMY ROWERÓW ROMET 2020 i 2021

  WARUNKI  UDZIAŁU W PROGRAMIE PRZEDŁUŻONEJ GWARANCJI  NA RAMĘ ROWEROWĄ

  Producent rowerów ROMET sp. z o.o. z siedzibą w Podgrodziu 32C, 39-200 Dębica (KRS nr 0000234280) , udziela Przedłużonej  Gwarancji na  ramy rowerowe zamontowane  w rowerach  z kolekcji ROMET 2020 i 2021.

  Gwarancja zostaje udzielona  w zakresie oraz na warunkach wynikających z niniejszej karty gwarancyjnej.

  1. Gwarancja dotyczy wszystkich typów ram, tj. stalowych, aluminiowych, zamontowanych w rowerach Romet z wszystkich kolekcji 2020 i 2021 jest udzielana dożywotnio, chyba że nastąpi przewidziane w niniejszych warunkach Gwarancji zdarzenie, powodujące wcześniejsze wygaśnięcie gwarancji.

  2. Gwarancja jest udzielana tylko  na ramy rowerowe zakupione( a następnie użytkowane) wyłącznie na cele niekomercyjne  przez osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej (konsumenci). Przedłużoną Gwarancją są objęte tylko i wyłącznie rowery nabyte od sprzedawców detalicznych mających placówki handlowe w Polsce –gwarancja nie będzie realizowana poza terytorium  RP.  W przypadku dalszej odsprzedaży roweru –niniejsza Gwarancja przechodzi na nabywcę pod warunkiem zawiadomienia Producenta o transakcji ( na adres: www.romet.pl lub adres pocztowy Producenta wymieniony w komparycji niniejszych warunków gwarancyjnych)  w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia.

  3. Warunkiem nabycia przez Kupującego  prawa  do Przedłużonej  Gwarancji na ramę roweru, jest  wykonywanie odpłatnego przeglądu roweru –w terminie do 3 miesięcy od daty zakupu roweru (Przystąpienie do programu Przedłużonej Gwarancji).   W celu utrzymania Przedłużonej Gwarancji  w kolejnych latach konieczne jest wykonanie na zlecenie Kupującego  corocznych, okresowych przeglądów posezonowych roweru w miesiącach wrzesień -grudzień, w autoryzowanej sieci serwisów lub punktach sprzedaży Romet. Adresy serwisów znajdują się na stronie centrum.romet.pl.   Przeglądy powinny być udokumentowane poprzez wpis w książce gwarancyjnej –rubryka nr 3: „Adnotacje serwisu o przeglądach i naprawach.”  

  4. Przedłużona Gwarancja obejmuje istniejące już w chwili sprzedaży wady  fizyczne tkwiące w ramie rowerowej, tj. w szczególności ewentualne wady materiałowe, konstrukcyjne oraz produkcyjne ramy rowerowej –jeżeli wady te ujawniły się  w czasie  obowiązywania Przedłużonej Gwarancji na ramę rowerową.

  5. Do zgłoszenia reklamacji, wymagane jest dostarczenie kompletnego roweru na koszt Kupującego do sprzedawcy lub  autoryzowanego punktu serwisowego wraz z Kartą Gwarancyjną oraz dowodem zakupu.  Reklamacja powinna być zgłoszona najpóźniej w terminie 21 dni od dnia stwierdzenia wady przez uprawnionego z gwarancji.

  6. W przypadku stwierdzenia wady objętej niniejszą gwarancją , rama podlega –stosownie do wyboru Gwaranta podyktowanego względami technicznymi -naprawie  lub wymianie na nową.  W przypadku wymiany wadliwej ramy na nową , Producent zastrzega sobie możliwość wystąpienia różnic kolorystycznych. W sytuacji  zaprzestania produkcji danego modelu ramy, Producent zastrzega sobie prawo zastąpienia ramy modelem  równorzędnym o takiej samej lub wyższej wartości. Koszty pozostałych komponentów, jeżeli zachodzi taka konieczność, podczas wymiany ramy, pokrywa właściciel roweru.

  7. Wymiana lub naprawa powinna nastąpić niezwłocznie nie później jednak  niż w terminie 30 dni od  chwili  dostarczenia przez uprawnionego z gwarancji  wadliwej ramy do właściwego serwisu rowerowego.  W przypadku skomplikowanego charakteru wady, gdzie zaistnieje konieczność przeprowadzenia ekspertyzy w zakresie przyczyn uszkodzenia, termin może być przedłużony stosownie do okoliczności, nie dłużej jednak niż do 45 dni.

  8. Gwarancja nie obejmuje:
  a)powłoki lakierniczej ramy, naklejek oraz elementów dodatkowych, takich jak osłony, przelotki, nity, inserty itp.
  b)wad eksploatacyjnych oraz uszkodzeń wynikających z niewłaściwego, niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania, w tym wszelkich uszkodzeń mechanicznych, w szczególności będących wynikiem kolizji lub upadku roweru.
  c) wad ramy, będących efektem normalnego zużycia.

  9. Gwarancja traci ważność w przypadku :
  a) jakichkolwiek  modyfikacji lub  zmian konstrukcyjnych ramy;
  b) jakiegokolwiek komercyjnego wykorzystania roweru przez właściciela lub osobę której rower został powierzony;
  b) braku  lub zagubienia karty gwarancyjnej bądź dowodu zakupu oraz gdy  dokumenty będą nieczytelne;
  d)naprawy ramy w nieuprawnionym serwisie;e)niedopełnieniu przez uprawnionego z gwarancji innych warunków  Przedłużonej Gwarancji, z którymi niniejsza karta gwarancyjna wiąże skutek w postaci wygaśnięcia gwarancji, w szczególności zaniechanie wykonania corocznego przeglądu ramy. 

  10. Niniejsza dożywotnia gwarancja na ramę nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Kupującego wynikających z przepisów o  rękojmi za wady rzeczy sprzedanej ani też   uprawnień Kupującego wynikających z Gwarancji podstawowej na produkt.

  Pozostałe produkty z kategorii
  Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
  Nie pokazuj więcej tego komunikatu
  Kup teraz zapłać później